افزونه بهینه سازی کوئری های وردپرس Scalability Pro

scalability pro plugin optimising wp_query

نوع محصول
zip
نسخه
4.61
تاریخ انتشار
11 خرداد 1398
تعداد بازدید
1465 بازدید
500,000,00 تومان 8,000,000,00 تومان
  خرید این محصول

Plugin Scalability Pro Plugin هسته WP Intense برای سرعت و مقیاس پذیری سایت WordPress شما است. این کار عمدتا با حذف اسکنهای جدول و استفاده از شاخص به جای آن انجام می شود.

یک سایت بسیار مقیاس پذیر به دلیل افزایش سایز سایت شما، سرعت آن را کاهش نخواهد داد. بدون مقیاس پذیری نرم افزار، شما احتمالا یک تخریب عملکرد در وب سایت خود را هنگامی که شما بیش از ۵۰۰۰ محصولات، سفارشات و یا کاربران بیش از حد. ذخیره ساز تواند کمک کند، اما آنچه شما واقعا نیاز است که مطمئن شوید وب سایت خود فلس ، صرفنظر از اینکه چگونه بزرگ وب سایت شما می شود. یک وب سایت مقیاس پذیر به اندازه قابل توجهی سریع در تولید یک صفحه وب است، زیرا در حال حاضر ۱۰۰۰۰۰۰ کاربر وجود دارد.

 

افزونه Scalability بهینه سازی کوئری چگونه کار میکند

 • موجب می شود WP_Query رعد و برق سریع (۰.۴ ثانیه uncached در مقابل بیش از ۱۸۰ ثانیه برای ۸۲۰،۰۰۰ محصولات در / فروشگاه / صفحه)
 • با بهینه سازی پایگاه داده های زیرین و نمایش داده ها و حذف اسکن های جدول کار می کند
 • گزینه هایی برای تغییر و یا حذف ویژگی های WooCommerce و وردپرس را فراهم می کند
 • کامل سیستم های ذخیره سازی کامل
 • سرعت جستجوهای SLOW – نصب افزونه مانیتور Query Monitor و مشاهده صفحات کمترین صفحات شما، اگر مشاهده کنید که درخواست های آرام گزارش شده، Scalability Pro به شما کمک خواهد کرد. اگر به جای هزاران نمایش داده شده مشاهده کنید، یک راه حل جداگانه برای این نوع مشکل عملکرد وجود دارد .
 • این شاخص ها را به جداول کلیدی وردپرس خود اضافه می کند تا به منظور بهینه سازی پرس و جو های پایه SQL کمک کند
 • این باعث می شود که پرس و جوهای پایگاه داده برای آنها کارآمدتر شود و از اسکن کردن جدول جلوگیری شود
 • این گزینه گزینه هایی برای غیرفعال کردن، تغییر یا رفع سریع وردپرس / WooCommerce / Import را فراهم می کند

اگر مقیاس پذیری نرم افزار اجرا شود و هنوز اسکن های جدول وجود دارد، ما آنها را برطرف خواهیم کرد.

رویکرد سه گانه به مقیاس پذیری واقعی

مقیاس پذیری حرفه ای در رابطه با ذخیره سازی شیء ردیس و پشته میزبانی وب با کیفیت خوب کار می کند. هر یک از اینها به تنهایی کافی نیست اگر بیش از حد بسیاری از پرس و جو (بیش از ۱۰۰۰) در Query Monitor در هنگام فعال شدن Redis فعال شوند، پس از آن پلاگین مربوط به استفاده از حافظه شیء استفاده نمی کند. اگر این مورد است، شما باید با نویسنده پلاگین تماس بگیرید و همچنین به ما بگویید. ما می توانیم آنها را در مورد چگونگی رفع پلاگین خود برای مقیاس به درستی با استفاده خوب از حافظه موقت توصیه کنیم. اگر هنوز عبارات آرام را مشاهده می کنید، در مقایسه با بسیاری از پرس و جوها، Scalability Pro چیزی را از دست داده است – لطفا به ما اطلاع دهید و تلاش خواهیم کرد تا آن را ثابت کنیم.

پنج زمینه مشکلی برای مقیاس پذیری

درخواست های آهسته به عنوان سایت شما بزرگتر می شود – این همان چیزی است که Scalability Pro با آن درگیر است. این باعث می شود که جستجوهای آهسته به سرعت هنگامی که سایت شما بزرگتر است.

بیش از حد بسیاری نمایش داده شد – کش شی ردیس کمک می کند تا با این، مگر اینکه نویسنده پلاگین است پشتیبانی شی ذخیره اجرا نشده

بیش از حد رم و مصرف CPU در PHP – شما هم کم SQL، تعداد کم از نمایش داده شد، اما مدت هر نسل صفحه طولانی و استفاده از RAM بزرگ را ببینید. شما احتمالا می توانید برخی از پرس و جو هایی را پیدا کنید که تعداد ردیف های بزرگ را بارگذاری می کنند، اغلب بیش از ۵۰۰۰ رد یا بیشتر باز می گردند. این پلاگینها پر کردن اشیاء با آن ۵۰۰۰ ردیف در هر بار صفحه است. به طور معمول می توان با اجرای کش مخزن آن را ثابت کرد – اما بستگی به نوع داده دارد.

تماس های آهسته API – سایت شما ممکن است از آژاکس استفاده کند یا ممکن است درخواست API های شخص ثالث را درخواست کند. این به ویژه هنگامی درست است که یک مدیر وارد سیستم شده و به ویژه در صفحه داشبورد و صفحه افزونه ها و به خصوص اگر شما دارای افزونه های بدون مجوز هستید که سعی دارند خودشان را به روز کنند.

میزبانی ضعیف – مطمئن شوید که شما میزبان با کیفیت خوب میزبانی می کنید. پی اچ پی ۷، MySQL 8، nginx، fastcgi_cache یا نوعی از شتاب دهنده ی HTTP، redis در حافظه تنها و یک پیکربندی مناسب.

یادداشتی در مورد اسکنهای جدول و صفحه جاری

وردپرس موارد متعددی دارد که در آن  اسکن میز روی پایگاه داده رخ می دهد. به عنوان مثال، فیلتر قیمت باعث می شود که اسکن جدول برای به دست آوردن محدوده حداکثر و حداقل قیمت باشد و به این معنی است که صفحه شما هر آیتم موجود در پایگاه داده شما را برای جمع آوری این اطلاعات در حال خواندن است. هنگامی که شما تنها چند صد محصول در فروشگاه WooCommerce دارید، هرگز متوجه نخواهید شد. اما هنگامی که شما به چند هزار یا ده ها یا صدها هزار نفر رسیدید، این امر برای سرور شما ترسناک می شود.

صفحه Caching کمک می کند – به ویژه اگر شما می توانید آن را در سطح Nginx و لاک الکل اجرا کنید. اما هنوز، زمانی که شما یک سایت بزرگ دارید، نمی توانید همه چیز را ذخیره کنید، بنابراین سایت شما هنوز برای صفحات تازه تولید شده سریع است.

به همین دلیل حذف اسکنهای جدول اساسی برای حل مسائل مربوط به مقیاس پذیری وردپرس است. به جای خواندن هر آیتم در پایگاه داده، به خوبی نوشته شده است، فقط ۲۰ مورد مورد  نیاز برای خواندن را برای نمایش ۲۰ مورد در صفحه خواند.

Scalability Pro با سرعت بخشیدن به WP_Query صفحات بایگانی شما را افزایش می دهد

صفحات بایگانی صفحات در سایت وردپرسی شما هستند که شامل لیستی از صفحات دیگر هستند. آرشیو وبلاگ خود، خود / فروشگاه / صفحه، آرشیو نوع پست سفارشی خود، آرشیو دسته بندی شما و یا نویسنده. همه این لیست ها هنگامی که شما بیشتر از آنها تولید می کنید، تولید می شوند.

مقیاس پذیری در مورد اجتناب از سرعت کندتر است زیرا حجم داده بزرگتر می شود. با اجتناب از اسکن جدول، ممکن است یک میلیون فروشگاه محصول به سرعت به عنوان یک فروشگاه ۲۰ محصول پاسخ دهد.

مقیاس پذیری حرفه ای واردات شما را سریع تر می کند

پلاگینها مانند Datafeedr و WP اطلاعات مربوط به واردات فروشگاه را در wp_postmeta در مورد واردات و درخواستهای SQL که از آن استفاده می کنند باعث می شود که جدول اسکن شود. هنگام وارد کردن آنها wp_postmeta را برای مقادیر معین (ستون meta_value در جدول) بررسی می کنند. به طور پیش فرض، وردپرس هیچ شاخصی در این جدول ندارد – احتمالا به این دلیل است که meta_value یک فیلد متنی است که به معنای اندازه ناشناس است. شما هنوز هم می توانید یک علامت را در چند کاراکتر اول ایجاد کنید و اکثریت چک ها را در برابر این جدول افزایش دهید.

مقیاس پذیری نرم افزار همچنین گزینه ای را برای شما فراهم می کند تا محدوده های زمانی را تا ۲ صبح بگذارید. حسابهای دوره شامل تعدادی از موارد (پست ها، محصولات، انواع پست های سفارشی) در یک رده یا طبقه بندی است. هنگامی که شما وارد می کنید، این می تواند به معنی تعداد دفعات بعد از هر مورد خاص باشد. اگر شما ۱۰،۰۰۰ محصول را وارد کنید و سپس با تعویق شمارش اصطلاح، می توانید شمارش را یک بار زمانی که واردات به پایان رسید و نه ۱۰۰۰۰ بار.

اگر واردات خود را تجربه کرده اید، پایگاه داده شما بزرگتر می شود، Scalability Pro به شما کمک خواهد کرد.

Scalability Pro سرعت wp-admin و سایت شما را به طور کلی افزایش می دهد

۱۳ شاخص، پرس و جو چندگانه در اطراف سایت شما را افزایش می دهد از جمله wp-admin.

گزینه های اضافی برای سرعت بخشیدن صفحات آرشیو wp-admin (مانند لیست های پست یا لیست محصولات) و ویرایش صفحات در دسترس هستند.

مقیاس پذیری نرم افزار نصب و گزینه ها

به Plugins-> Add New بروید و به فایل زیپ خود برای Scalability Pro مراجعه کنید. آپلود سپس فعال می شود.

پس از اینکه Scalability Pro را نصب و فعال کردید، باید از صفحه Settings-> Scalability Pro بازدید کنید.

برای ایجاد شاخص های خود، بر روی دکمه بزرگ در صفحه تنظیمات کلیک کنید. این عملیات یک بار است و شاخص ها حتی بعد از فعال کردن پلاگین نیز باقی خواهند ماند. اگر شما مایل به حذف شاخص ها قبل از غیر فعال شدن، شما باید بر روی دکمه برای حذف شاخص ها کلیک کنید.

در سایت های بزرگتر که این شاخص ها را ایجاد می کنند، ممکن است کمی وقت ببرند، اما می توانید صفحه را ترک کنید و اگر نیاز دارید، بعدا دوباره می روید.

در زیر لیست شاخص ها گزینه های مختلفی برای Scalability Pro پیدا خواهید کرد.

مقیاس پذیری گزینه های طرفدار

گزینه های زیر شامل حذف، تغییر یا ریکاوری برخی قسمت های آهسته وردپرس هستند.

ما سعی کردیم این موارد را به بهترین نحو گروه بندی کنیم و برخی از پیش فرض های کلید را فعال کردیم. لطفا توضیحات در کنار هر مورد را به دقت بخوانید تا بدانید اگر شما آن را فعال کنید یا نه. این گزینه ها “امن” هستند در آن که وقتی گزینه را عوض می کنید، سایت شما همانطور که قبل بود، خواهد بود.

هر گزینه به شما می گوید که کدام صفحات برای قبل و بعد از کار بررسی می شوند. شما می توانید بیشتر در مورد هر گزینه زیر را بخوانید و Dave را با استفاده از گزینه های مختلف در سایت نسخه ی نمایشی ما با یک میلیون محصول در ویدیو زیر ببینید.

سریعتر صفحات بایگانی – بهینه سازی WP_Query

برای مشاهده سرعت فعلی WP_Query، نصب و فعال کردن پلاگین رایگان Query Monitor را دنبال کنید و سپس از پایین ترین صفحه بایگانی بازدید کنید. صفحات بایگانی هر صفحه ای است که چندین صفحه دیگر را فهرست می کند. شما لیستی از مقالات وبلاگ دارید – این یک صفحه بایگانی است. شما ممکن است صفحات محصولات داشته باشید، اینها صفحات بایگانی هستند. شما ممکن است صفحات رده را لیست موارد موجود در آن دسته داشته باشید، هر لیستی از پستها یک صفحه بایگانی است.

حذف گزینه های مرتب سازی

این گزینه به شما اجازه می دهد تا مرتب سازی مرتب سازی بر اساس شاخص های طبیعی را در wp_posts استفاده کنید. هنگامی که WP_Query (که توسط WooCommerce، انواع پست سفارشی و آرشیوهای وبلاگ استفاده می شود) برای بارگیری داده ها، گزینه های مرتب سازی را فراهم می کند و این گزینه های مرتب سازی نیاز به مرتب سازی کامل از داده های بازیابی شده دارند. On / shop / یا دسته های سطح بالا که به معنی یک جدول کامل یا Index scan است که می تواند چند ثانیه طول بکشد و Disk و CPU را از بین ببرد.

توجه:  با استفاده از دستور مرتب سازی طبقاتی، گزینه های مرتب سازی که در حال حاضر برای کاربران شما ارائه می شود را غیرفعال می کند و به ترتیب مرتب سازی طبقاتی (به طور معمول توسط تاریخ DESC مرتب می شود) را غیرفعال می کند. اگر این مسیر را انتخاب کنید، باید این گزینه های مرتب سازی را پنهان کنید.

حذف صفحه

هنگامی که WP_Query را دریافت می کند پست / محصولات، آن را نیز محاسبه تعداد کل محصولات تطبیق. این مفید است که در بالای صفحه خود / صفحه نمایش داده شود، مثلا نمایش ۱ تا ۵۰ از ۶۵۰،۰۰۰. با این حال، این تعداد نیاز به اسکن فهرست یا اسکن جدول دارد. حذف آن می تواند سرعت سریع WP_Query را افزایش دهد.

بسته به تنظیمات شما، ممکن است لازم باشد برای استفاده موفق از شاخص ها، به ترتیب مرتب سازی طبق فوق نیز تغییر دهید.

توجه: اگر صفحات را حذف کنید، پیمایش بی نهایت توصیه می شود.

تغییر درخواست اصلی برای استفاده از EXISTS به جای LEFT JOIN

اخطار – تجربه!  (۸۰٪ سازگاری تقریبا) این گزینه تلاش می کند تا WP_QUERY SQL اصلی را تغییر دهد تا از WHERE EXISTS به جای LEFT JOIN استفاده کند.

این بدان معنی است که SQL Query می تواند از استفاده از GROUP BY اجتناب کند. این ویژگی همچنین از رتبه بندی نتایج حذف می کند.

در بسیاری از موارد این می تواند باعث شود که شاخص ها به درستی استفاده شوند و می توانند از اسکن کردن جدول اجتناب کنند. در سرور مرجع ما یک پرس و جو ۴.۶ ثانیه (۸۲۰،۰۰۰ محصول) به یک پرس و جو دوم ۰.۰۵ تبدیل می شود.

این قطعا سوابق مدیریتی را تغییر نخواهد داد در غیر این صورت ما ممکن است تصادفی صفحات wp-admin شما را خراب کنیم. در آینده، هنگامی که آن را انعطاف پذیر اثبات شود، ممکن است برای بهینه سازی تماس های wp-admin نیز استفاده شود.

بهینه سازی گروه WooCommerce توسط SQL

در برخی موارد، WooCommerce یک جستجوی GROUP BY را اجرا می کند حتی زمانی که نیازی به آن وجود ندارد. این باعث می شود اسکن فهرست یا اسکن جدول، و سپس به نوعی. اگر مشکالت سازگاری را مشاهده می کنید، این یکی از گزینه هایی است که می توانید سعی کنید از کار بیفتید، در غیر اینصورت بهینه سازی کنید.

جزئیات سریعتر یا صفحات پست تنها

اگر جزئیات محصول یا صفحات شما شامل ویجت هایی باشد که SQL را اجرا می کنند که با ارتقاء «بایگانی» به بالا بهینه شده است، در نتیجه این صفحات به سرعت در نتیجه سریعتر خواهند بود.

این گزینه نیز مخصوصا برای تغییرات محصول WooCommerce وجود دارد

محاسبات تغییرات WooCommerce Ajax

اگر شما محصولات با بسیاری از تغییرات، WooCommerce برخی از کد های آهسته برای شمارش تغییرات در صفحه جزئیات محصول اجرا می شود. با غیرفعال کردن این، برخی از آژاکس را اجرا می کند زمانی که کاربر گزینه گزینه ای را تغییر می دهد که بسیار سریعتر است.

واردات سریع تر – بهینه سازی wp_postmeta

لغو شمارش مدت

کمک می کند واردات و سایر تغییرات عمده را با به تعویق انداختن شمارش ترم (جمع آوری اقلام در هر رده) به یک کار شبانه کمک می کند. اگر شما ۱۰،۰۰۰ محصول را وارد می کنید، این ۱۰،۰۰۰ بازنگری زمان را به ۱ بازنشانی تغییر می دهد.

بهینه سازی WooCommerce خاص

گزینه های فوق به همه کمک می کنند WooCommerce، اما اگر شما یک سایت بزرگ و یا تعداد زیادی از سفارشات، سپس این گزینه های خاص WooCommerce به شما کمک خواهد کرد.

بهینه سازی به روز رسانی WooCommerce

WooCommerce دارای کد در صفحات متعدد است که نیروها در برابر wp_options در رابطه با ارتقاء نسخه WooCommerce حذف می شوند. این عملیات حذف شده به گونه ای نوشته شده است که نمیتواند از شاخصهای wp_options استفاده کند. این به این معنی است که اگر گزینه های زیادی دارید (به عنوان مثال بسیاری از تغییرات) که صفحات wp-admin شما به صورت متناوب قفل می شوند – در سایت مرجع ما (۸۲۰،۰۰۰ + products) این وقفه متناوب می تواند تا ۳ دقیقه ادامه یابد. این به نوبه خود به این معنی است که این به روز رسانی ها واقعا کامل نیستند.

فعال کردن این گزینه Magalability Pro را بازنویسی می کند این عملیات حذف را قادر می سازد از شاخص استفاده کند و عمل حذف را عملا فوری انجام دهد. این گزینه به طور پیش فرض فعال است.

حذف خلاصه سفارش WooCommerce

اگر تعداد زیادی از سفارشات دارید، صفحات wp-admin خود را کاهش می دهید. WooCommerce اسکریپت داشبورد خلاصه سفارش را اجرا می کند که احتمالا هرگز به آن نگاه نمیکنید و یا از آن استفاده نمیکنید و می توانید چند ثانیه را به بارگذاری صفحه wp-admin اضافه کنید، بسته به میزان سفارش شما.

خلاصه سفارش هنوز در دسترس است با رفتن به WooCommerce -> گزارش ها، این گزینه فقط حذف ویجت داشبورد و به طور پیش فرض فعال است.

سریعتر WP-Admin صفحه، آرشیو پست و محصول

حذف بازیگران در پرس و جوهای postmeta

یک تابع CAST در ستون ‘value’ در بسیاری از پرس و جوهای wp_postmeta اعمال می شود. این بازیگر از زمان خروج خودکار از MySQL در صورت لزوم، از کار افتاده است، اما بدتر از آنکه به دلیل استفاده از یک تابع، mysql نمیتواند از هر شاخصی که در این ستونها ایجاد میکنیم استفاده کند. به شدت توصیه می کنید آن را حذف کنید.

حذف رده پست نوع را کاهش دهید

اگر تعداد زیادی از اقلام (پست ها، محصولات، هر چه) از یک نوع داشته باشید، آرشیو wp-admin شما آهسته خواهد بود.

۳ علت وجود دارد – dropdown post_type، post_status countdown و dropdown category post.

این گزینه به شما امکان می دهد تمام ۳ مورد از این موارد را بهینه سازی کنید تا صفحات بایگانی شما سریعا رعد و برق شوند. شما می توانید عملکرد یا ریزپردازنده آن را حذف کنید. در صورت ذخیره سازی، کشویی ها شبانه بازسازی خواهند شد.

سریعتر WP-Admin صفحه، پست و ویرایش محصول

جعبه سفارشی متا را حذف کنید

صفحات صفحه و پست های ویرایش در wp-admin عبارتند از یک پرس و جو واقعا SQL بد نوشته شده برای پر کردن جعبه انتخاب متا سفارشی. این بیش از حد است زیرا اگر شما می خواهید برای ویرایش متا، شما می توانید نام متا را تایپ کنید. بسیار توصیه می شود که آن را حذف کنید.

چگونه می توان گفت که اگر Scalability Pro به موضوع مقیاس پذیری خاصی کمک کند

۳ منبع مشترک مسائل مقیاس پذیری در وردپرس وجود دارد.

اولین منبع مسائل مربوط به مقیاس پذیری این است که آیا شما یک پلاگین دارید (یا چند پلاگین) که باعث ایجاد بیش از حد بسیاری از پرس و جوهای SQL می شود.

در این مورد، Scalability Pro تاثیر کمتری دارد و راه حل بهتر این است که پلاگین ها را تشخیص دهیم که پرس و جو های بیشماری را ایجاد می کنند و آنها را جایگزین پلاگین های جایگزین یا فقط حذف می کنند.

دوم این است که پرس و جوهای SQL طول می کشد برای بازگشت. در این مورد، Scalability Pro قطعا به سرعت و مقیاس پذیری سایت شما کمک می کند.

سوم اینکه اگر سرور یا سرور سرور کم دارید (شما باید حداقل برای SSD، Nginx، PHP7 و PerconaDB یا MariaDB قصد داشته باشید)

برای بررسی اینکه آیا پرس و جو بیش از حد دارید یا اگر درخواستهای آهسته دارید، افزونه مانیتور Query Monitor را نصب کنید و URL های کم سرعت خود را مشاهده کنید. به بالای صفحه مانیتور پرس و جو نگاه کنید و برای ۴ مقداری که ارائه می دهید نگاه کنید:

با استفاده از مثال بالا، ارقام عبارتند از:

 • کل زمان از جمله PHP و MySQL: 2.92 ثانیه
 • اندازه صفحه: ۹.۹۵MB برای تولید این صفحه استفاده می شود
 • مجموع زمان MySQL: 2.36 ثانیه از زمان DB (که تعداد زیادی است!)
 • Total MySQL queries: 54 queries (که زیاد نیست)

با مثال فوق، پرس و جو بیش از حد وجود ندارد – ۵۴ برای وردپرس بسیار زیاد نیست. اگر شما بیش از ۴۰۰ پرس و جو را داشته باشید، باید از افزونه Query برای تشخیص پلاگین جرم استفاده کنید.

چگونه تعداد زیادی از پرس و جو را رفع کنیم

اگر شما تعداد زیادی از پرس و جو را داشته باشید، باید روی نوار مانیتور پرس و جو و «مشاهده سوالات توسط کامپوننت» کلیک کنید. Query Monitor به شما می آموزد که کدام پلاگین ها این نمایش ها را ایجاد می کنند.

توجه: اگر شمار زیادی در یک پلاگین داشته باشید (مثلا WooCommerce)، اغلب می تواند توسط افزونه ها یا ویجت ها برای WooCommerce بوجود آید از آنجایی که این افزونهها یا ویجتها به اعمال WooCommerce چسبیده است و برای Query Monitor دشوار است که منبع واقعی شما را به شما توضیح دهد از پرس و جو

شما می توانید به بعضی از پرس و جو ها مراجعه کنید و ببینید کدام فایل برای تولید این پرس و جو استفاده می شود. با ردیابی به عقب، شما می توانید پلاگین مشکل پیدا کنید.

راه دیگر این است که به راحتی نیمی از پلاگین های خود را غیرفعال کنید، اگر تعداد پرس و جو کاهش یافته باشد، اگر مجددا فعال شود، نیمی از آن پلاگین ها را مجددا فعال کنید تا زمانی که مشکل را محدود کنید.

اگر تعداد کمی پرس و جو داشته باشید و سرعت صفحه کم صفحه شما ناشی از درخواستهای آهسته است، Macalability Pro را نصب و فعال کنید و اجازه دهید این مسائل را برای شما حل کند.

جایگزین ویدجت WooCommerce و کد کوتاه WooCommerce در نظر بگیرید

کد کوتاه WooCommerce به طور پیش فرض صدها یا هزاران درخواست نمایش داده می شود و همچنین اسکن های جدول – این کار  حتی با Scalability Pro نصب می شود.

پیشفرض Price WooCommerce Price Scan باعث می شود که جدول اسکن شود – این کار همچنین حتی با Scalability Pro نصب می شود.

اگر شما به دنبال فیلترهای جایگزین هستید، پلاگین فایتر وو ویجت ما را بررسی کنید – شما می توانید از Scalability Pro و Plugin Faster WoDeasters به ​​عنوان بخشی از پلاگین Performance Performance خود استفاده کنید.

بسته پلاگین عملکرد

مقیاس پذیری نرم افزار کاملا در هماهنگی با تمام پلاگین های ذخیره سازی کار می کند و شما نباید مقیاس پذیری نرم افزار را  جایگزین برای یک پلاگین حافظه در نظر بگیرید. این عملکرد بهینه سازی نشده ، عملکرد ذخیره نشده را  بهینه می  کند . بنابراین، شما باید W3 Total Cache یا WP Rocket یا یک پلاگین کشیدن صفحه مشابه را دریافت کنید.

مقیاس پذیری نرم افزار همچنین با سایر پلاگین های بهبود عملکرد از WP Intense عالی عمل می کند:

 • سریعتر Woo Widgets – فیلترهای جایگزین و ویدجت هایی که بسیار سریعتر از ویجت WooCommerce وانیل هستند
 • خودکار بی نهایت پیمایش – یک گزینه پیشرفته در مقیاس پذیری طرفدار برای حذف صفحه بندی وجود دارد. اگر این کار را بکنید، شما نیاز به پلاگین اسکریپت نامحدود دارید. Scroll اتوماتیک بی نهایت ما بسیار جذاب است، به طور پیش فرض برای WooCommerce ارائه می شود و دارای مزیت اضافه شده در صفحات بایگانی شده در سیستم ذخیره سازی مرورگر محلی است. بدین معنی است که وقتی یک کاربر یک صفحه محصول خاص را بازدید می کند و پس از آن با کلیک بر روی آن، سرور شما نیازی به محتویات مجدد ندارد و کاربر به نقطه دقیق خود در مسیر خود در بایگانی خود بازگشته است.
 • جستجو فوق العاده سریع – اگر شما نیاز به جستجوی متن رایگان برای WooCommerce، جستجو فوق العاده سریع از جعبه کار می کند. این به طور پیش فرض WooCommerce جستجوی متن آزاد را بهینه می کند، اما ویجت رایگان متن ajax را نیز فراهم می کند که آرشیو محصول را  به عنوان نوع کاربر به روز می کند.

ورود به سیستم را تغییر دهید

۴.۶۱ (۲۲ ژوئن ۲۰۲۰)

 • سازگاری چند سایته اضافه شده است

۴.۶۰ بتا (۱ مه ۲۰۲۰)

 • از تغییرات پرس و جو برای cron و ajax جلوگیری کنید ، جایی که ترتیب نتایج ممکن است برای عملکرد مهم باشد
 • حذف بهتر GROUP BY در صورت عدم نیاز به گروه – در بعضی موارد باعث افزایش سرعت می شود

۴.۵۹ بتا (۱۶ آوریل ۲۰۲۰)

 • سازوکار تغییر یافته برای گزینه “WHERE NOT EXTS” برای ایجاد کار با همه طبقه بندی ها و چندین طبقه بندی (قبلاً غیرفعال بود و درصورت فعال بودن فقط با ۱ طبقه بندی کار می کرد) – این بهینه سازی در بسیاری از موارد کمک می کند اما نه همه – شما باید آزمایش کنید آن را برای بررسی با پیکربندی داده خود را

۴.۵۸ (۳۱ مارس ۲۰۲۰)

 • فقط در ستون راهنما در wp_posts فهرست جدید اضافه شد. برخی از تم ها با استفاده از SQL در برابر wp_post ها پست ها را می گیرند و فقط از راهنما استفاده می کنند. به طور معمول این زمانی است که آنها مشغول گرفتن تصاویر هستند. آنها نباید این کار را انجام دهند اما برخی انجام می دهند.
۵/۵ (۱ Review)

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

4 پاسخ به “افزونه بهینه سازی کوئری های وردپرس Scalability Pro”

 1. سلام این پلاگین چطوری سایت بهینه میکنه و آیا تو سرعت سایت بیشتر تأثیر داره یا این که رو سرعت ووکامرس فقط ؟

  1. سلام به سرعت سایت و حتی ووکامرس بالا میره طوری که تا بی نهایت محصول بزارید کند نمیشه سایت – با استفاده افزونه مانیتور سایت برسی کنید یه سری کوئری مشاهده میکنید این افزونه کوئری هارو حذف میکنه و باعث افزایش سرعت در ووکامرس میشه

 2. سلام با توجه به اینکه این پلاگین مطلق به شما نیست و نویسنده این کد شما نیستین بحث اپدیت های این پلاگین چجوریه ؟

  1. بله برای ما نیست اگر بود یه عنوان یک محصول ایرانی ذکر میکردیم – این پلاگین از خود انتشار کننده ارسال میشه به ما و اخرین نسخه از سایت wpintense گذاشته میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *