پک کامل افزونه سئو وردپرس یواست پرمیوم

premium yoast pack

نوع محصول
zip
نسخه
14.0.3
تاریخ انتشار
4 دی 1397
دسته بندی
تعداد بازدید
1318 بازدید
رایگان
دانلود این فایل فقط برای اعضا سایت فعال می باشد
  دانلود رایگان

آخرین وزژن اپدیت افزونه سئو وردپرس یواست پرمیوم نسخه ۱۴.۰.۳

یواست پرمیوم ۱۴.۰.۳

Yoast SEO Premium 14.0.3

Local SEO WordPress 13.0

News SEO WordPress 12.4.1

Yoast WooCommerce SEO 13.0

Video SEO 13.0

افزونه سئو پرمیوم

شما می توانید مطالب و محصولات فروشگاه اینترنتی یا شرکت خود را به آسانی بهینه سازی کرده و نتیجه بهتر و رتبه خوبی در موتورهای جستجوگر نظیر گوگل ، یاهو ، بینگ و… کسب کنید.

افزونه سئو محلی

این افزونه در واقع موقعیت و مشخصات کلی شما را در نتایج گوگل برای همسایگان و افرادی که در نزدیکی شما یا شهر شما فعالیت می کنند نمایش می دهد و باعث بهبود رشد بازید شما در گوگل میشود.

 

افزونه سئو ووکامرس محلی

این افزونه جهت بهبود جایگاه در نتایج جستجو و نمایش موقعیت فیزیکی کسب‌ وکار به بازدید کنندگان نمایش می دهد و استفاده از این افزونه می‌تواند دقیقاً موقعیت جغرافیایی کسب‌وکار را با استفاده از نقشه‌های گوگل پیدا کرد.

افزونه سئو اخبار

این افزونه به شما کمک می کند تا سایت خبری خود را برای گوگل بهینه کنید. علاوه بر آن با کمک افزونه سئو اخبار می توانید سایت خود را در نتایج بخش اخبار گوگل نیز نمایش دهید.

افزونه سئو ویدیو

این افزونه به شما اطمینان می دهد که ویدیو های سایت شما را بصورت تصویر بند انگشتی در نتایج گوگل نمایش دهد. این کار باعث می شود سایت شما در نتایج بیشتر مورد توجه قرار گرفته و باعث افزایش ورودی ویدیو های شما می شود.

 

افزونه سئو ووکامرس

این افزونه به شما کمک خواهد کرد تا محصولات خود را به صورت حرفه ای در رسانه های اجتماعی و گوگل ترویج دهید، و نیز برخی از قابلیت های اساسی در بخش مدیریتی سایت خود را بهبود بخشید.

 

یک انتخاب هوشمندانه

با استفاده از این افزونه سئو می توانید رشد بسیاری در گوگل داشته باشید این افزونه به شما کمک خواهد کرد که در گوگل آمار جستجو شما زیاد شود و محصولات خود و مطالب خود که داخل سایت قرار داده اید رشد و بازدید زیادی داشته باشد.

افزونه سئو وردپرس یواست یک انتخاب هوشمندانه است که باعث افزایش بازدید شما در گوگل است و یکی از ویژگی های خوب این افزونه یواست بهینه سازی و رشد بهتری در مقابله با افزونه های دیگری دارد .

از ویژگی های بارزی که افزونه سئو وردپرس یواست  دارد این است که مطالب خود را بهینه سازی و در قسمت گوگل اخبار نمایش می دهد و محصولات خود را مانند یک مطلب نشان نمی دهد و باعث می شود که به عنوان یک محصول در گوگل بشناسند و بازدید زیادی را به خود جذب میکند و فیلم ها و تصاویر را در گوگل ثبت و در نتایج جستجو به نمایش در می آورد و یک نتیجه جستجو عالی برای سایت شما است.

این افزونه سئو حتی باعث می‌شود که سایت شما را به عنوان شرکت یا فروشگاه ثبت کند و آدرس و محل شما را در گوگل نشان می دهد که نتیجه بهتری در گوگل دارد و این یک بهینه سازی هوشمندانه برای سایت شما است.

 

توجه : افزونه های سئو مندرج در سایت با جدیدترین نسخه آپدیت می باشد و فقط با خریدن پکیج محصول سایت ما یک آپدیت دائمی و به روز داشته باشید

v14.0.2 – Release Date: April 29th, 2020
Because we’ve changed the underlying framework of our Indexables technology, we’ve chosen to rebuild the table. This means you will have to go through the indexing process again. We’re sorry. For sites with more than 10,000 posts, we advise using the WP CLI command to do the indexation on the server.

Bugfixes:
Fixes a bug where a fatal error would be thrown when a title contained more than 191 characters.
Fixes a bug where a fatal error would be thrown when a focus keyphrase contained more than 191 characters.
Fixes a bug where a fatal error would be thrown when search engines were disallowed from indexing the site.
Fixes a bug where a fatal error would be thrown on WooCommerce installations when the wpseo_metadesc filter was called with only 1 argument.
Fixes a bug where a fatal error would be thrown when using the WPSEO_Frontend class to get the meta description.
Fixes a bug where a fatal error would be thrown when WPSEO_Frontend or WPSEO_Breadcrumbs was called before the init action.
Fixes a bug where a non-object property retrieval notice would be thrown when the site’s content was being indexed.
Fixes a bug where a trailing slash would be added to canonical URLs and some rel=”prev” URLs, even when the permalink structure settings didn’t contain that trailing slash.
Fixes a bug where a double breadcrumb would be shown on home pages.
Fixes a bug where the indexation would continue indefinitely under specific circumstances.
Other:
Removes all usages of PDO and mysqli directly and uses wpdb everywhere. This should prevent a lot of errors for database installations that have different encodings or configurations than what is generally seen.

۱۳.۵

April 14th, 2020
Enhancements:

  • Adds word form support for Spanish.

Bugfixes:

  • Fixes a bug where the text analysis would break if the text contains the word “Ying”.

۳/۵ (۲ Reviews)

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

یک پاسخ به “پک کامل افزونه سئو وردپرس یواست پرمیوم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *