افزونه آی فریم پیشرفته Advanced iFrame Pro

Advanced iFrame Pro

نوع محصول
افزونه وردپرس
نسخه
2020.1
تاریخ انتشار
28 خرداد 1398
تعداد بازدید
1988 بازدید
رایگان
دانلود این فایل فقط برای اعضا سایت فعال می باشد
  دانلود رایگان

افزونه وردپرس آی فریم پیشرفته Advanced iFrame Pro

محتویات را همانطور که در IFrame دوست دارید، می توانید عناصر و پارامترهای پیش فرض را مخفی و تغییر دهید. شما همچنین می توانید مستقیما جاسازی محتوا یا بخشی از iframe را نشان دهید.

لطفا قبل از خرید به قسمت مقدماتی چک کنید! در اینجا شما می دانید که چه ویژگی هایی برای شما در دسترس هستند! به عنوان مثال برای تغییر اندازه محتویات به ارتفاع یا تغییر دادن CSS از iframe از راه دور شما نیاز به اضافه کردن یک خط JAVASCRIPT به صفحه راه دور !!!!! همچنین نمی توانید صفحات HTTP را در صفحات HTTPS وارد کنید!

افزونه آی فریم پیشرفته Advanced iFrame Pro

افزونه آی فریم پیشرفته Advanced iFrame Pro

نسخه ی نمایشی زنده
بررسی نسخه ی نمایشی نرم افزار برای نمونه هایی از بسیاری از ویژگی های اصلی کار می کند. مثالها شروع خوبی برای هر ویژگی ای هستند که می خواهید استفاده کنید.
ویژگی های اصلی پیشرفته iframe pro 2019.4
تغییر اندازه فایرفاکس به ارتفاع یا عرض محتوای
در همان دامنه و یا اگر شما قادر به استفاده از راه حل خارجی شما می توانید iframe را به ارتفاع iframe تغییر اندازه دهید . همچنین تغییر اندازه پویای در iframe تشخیص داده شده و حتی ارتفاع خودکار عناصر پنهان پشتیبانی می شود.

فقط مناطق مشخصی از iframe را نشان دهید
حتی اگر شما در یک دامنه نیستید و شما قادر به تغییر صفحه خارجی نیستید می توانید بخشی از iframe را نمایش دهید . با انتخاب منطقه شامل شما می توانید به سادگی منطقه شما می خواهید با ماوس خود را نشان می دهد را انتخاب کنید. همچنین می توانید مناطق خاصی از صفحه دیگر را پنهان کنید . برای یکپارچه سازی کامل زوم نیز پشتیبانی می شود!

محتویات iframe زوم
شما می توانید محتوای یک iframe با نسبت ثابت و همچنین با زوم خودکار که محاسبه عامل بستگی به اندازه مرورگر را افزایش می دهد. به ویژه در صفحات غیر پاسخگو، این تنها راه حل برای دستگاه های تلفن همراه می باشد.

اصلاح سبک های CSS
شما می توانید به طور پویا CSS از پدر و مادر و بسته به تنظیمات خود را حتی از صفحه iframe نیز تغییر دهید. بنابراین شما می توانید عناصری مانند سرصفحه و پائین را پنهان کنید یا اندازه های استاتیک را بازنویسی کنید تا صفحات بیشتر پاسخگو باشند.

Load Lazy Load
Lazy قابلیت کامل برای افزایش زمان بارگذاری صفحه شما است. بنابراین ابتدا صفحه اصلی شما بارگذاری می شود و پس از آن iframe . شما همچنین می توانید iframe را هنگامی که فقط قابل مشاهده است بارگیری کنید و یا iframe را با یک کلیک بر روی یک دکمه بارگیری کنید .

نشانگر
بارگیری Loading iframes اغلب زمان بیشتری را صرف می کند. بنابراین اکنون می توانید کاربران خود یک نماد بارگیری را نشان دهید تا iframe به طور کامل بارگذاری شود.

iframes / video های پاسخ دهنده
iframe forefront دارای گزینه های متعددی است تا IFrame های شما پاسخگو باشند . همچنین فیلم ها پشتیبانی می شوند. لطفا برای اطلاعات بیشتر در این وبلاگ بخوانید.

تشخیص مرورگر
بسیاری از وب سایت ها در دستگاه های مختلف متفاوت هستند. با تشخیص مرورگر شامل شما قادر به نشان دادن قاب های مختلف یا بخش های مختلف از iframe بسته به دستگاه شناسایی شده است.

تغییر اهداف پیوند و URL ها و نشان دادن iframes به عنوان لایه با header / footer
شما می توانید به صورت پویا اهداف لینک پدر و مادر و بسته به تنظیمات خود را حتی از صفحه iframe نیز تغییر دهید. در iframe حتی لینک ها هم اکنون می توانند تغییر کنند! این قابلیت را نیز فراهم می کند که لینک ها می توانند به صورت مستقیم در یک لایه اضافی در iframe باز شوند . بنابراین کاربران صفحه وب خود را حتی زمانی که لینک های خارجی را انتخاب می کنند را ترک نمی کند! سربرگ / پاورقی سفارشی همچنین می توانید به لایه گنجانده شود.

پیمایش در ipad و iphone
به طور پیش فرض تمام نسخه های IOS از پیمایش درون iframe پشتیبانی نمی کنند. یک راهکار IOS همراه با شناسایی مرورگر در پلاگین انجام می شود، زیرا راه حل IOS در سیستم های دیگر کار نمی کند!

پارامتر آدرس URL پیشرفته
بسیاری از گزینه ها برای تجزیه پارامترها پشتیبانی می شوند. شما می توانید پارامترهای از پدر و مادر را ارسال کنید و شما دارای متغیرهایی مانند نام کاربری فعلی وردپرس است. شما حتی می توانید آدرس اینترنتی iframe را به عنوان پارامتر به url parent اضافه کنید تا بتوانید صفحه انتخاب شده فعلی را نشانه گذاری کنید.

استفاده از فریم در مناطق ویجت ویجت گنجانده شده است به اضافه کردن فریم و یا حتی هر گونه کوتاه در مناطق ویجت خود را.

بخش هایی از وب سایت خود را به دامنه های دیگر ارائه دهید
این ویژگی شما را قادر می سازد قسمت هایی از وب سایت خود را تنها با دو خط کد (js + iframe) ارائه دهید. فیلتر ” محتوای ” و راه حل ” اضافه کردن ai_external.js محلی ” را ببینید.

iframes خود را بررسی کنید
. Checker in iframe در حال حاضر داخلی است و همچنین می تواند هر یک از فریم های خود را هر روز بررسی کند.

نسخه مستقل گنجانده شده است!
شما می توانید از این افزونه نه تنها در وردپرس بلکه هر صفحه php که در آن شما می توانید چند خط کد را وارد کنید استفاده کنید!

پشتیبانی از IFrame کوکی!
سافاری و اینترنت اکسپلورر از کوکی ها در iframes به طور پیش فرض به خوبی پشتیبانی نمی کنند. همچنین تمام مرورگرهای دیگر را می توان پیکربندی کرد که این کار نمی کند. کوکی حزب ۳ در راه حل از iframe فراهم می کند یک راه حل ممکن برای این!

حمایت گوتنبرگ!
بلوک Gutenberg در حال حاضر نیز گنجانده شده است.

راهنمای شروع سریع
راهنمای شروع سریع نیز در دسترس به عنوان آموزش تصویری است .

برای اضافه کردن یک صفحه وب به صفحه خود، ابتدا موارد زیر را بررسی کنید:

بررسی کنید که صفحه صفحه شما مجاز به گنجاندن آن است:
http://www.tinywebgallery.com/blog/advanced-iframe/free-iframe-checker !
بررسی کنید که آیا صفحه iframe و صفحه اصلی یک دامنه مشابه هستند. www.example.com و text.example.com دامنه های مختلف هستند!
آیا می توانید صفحه ای را که باید شامل شود تغییر دهید؟
به احتمال زیاد شما یکی از تنظیمات زیر را دارید:

iframe نمی تواند شامل شود: نمی توانید محتوا را وارد کنید زیرا مالک این اجازه را نمی دهد.
iframe می تواند شامل شود و شما در یک دامنه متفاوت هستید: جدول مقایسه ویژگی ها و کلیه ویژگی های در دسترس بودن را ببینید . برای تغییر اندازه محتوا به ارتفاع / عرض و یا تغییر CSS، شما باید با اضافه کردن یک خط از جاوا اسکریپت برای فعال کردن خط مشی ارائه شده، صفحه iphrame remote را تغییر دهید .
Iframe می تواند شامل شود و شما در دامنه ی مشابه هستید: تمام ویژگی های افزونه را می توان استفاده کرد.
نمودار مقایسه ویژگی که ویژگی های موجود در جزئیات برای تنظیم شما در دسترس هستند را بررسی کنید. لطفا قبل از خرید آن را انجام دهید http://www.tinywebgallery.com/blog/advanced-iframe/advanced-iframe-comparison-chart

برای ورود به یک iframe ساده لطفا به دولت بروید و دستورالعمل های برگه تنظیمات اساسی را دنبال کنید. در آنجا میتوانید از یک کد ساده استفاده کنید و تنظیمات را در دولت تنظیم کنید یا تنظیمات را مستقیما در کد کوتاه بازنویسی کنید. لطفا سوالات متداول را بخوانید و به مثالهای رایگان و حرفه ای نگاه کنید .

کاربران پیشرفته که سرور خودشان دارند ممکن است یک پروکسی معکوس را تنظیم کنند اگر صفحه iframe در دامنه دیگری باشد و از راه حل خارجی استفاده نکند. برای جزئیات بیشتر به این وبلاگ مراجعه کنید.

به سادگی فایل زیپ را از کدهایی دانلود کنید و تمام فایل های نصب شده قبلی خود را با ftp یا unistall plugin (free or pro) رایت کنید و دوباره نسخه جدید را نصب کنید. همه تنظیمات در پایگاه داده ذخیره می شوند، بنابراین شما هیچ چیز را از دست ندهید. همچنین از این روش استفاده کنید اگر از نسخه شخصی شما در wordpress.org استفاده می کنید. اگر بعضی از عناصر رادیویی بعد از بهروزرسانی خالی باشند، به سادگی یکی از آنها را انتخاب کنید و دوباره ذخیره کنید.

لطفا یک بار تنظیمات پیشرفته iframe را ذخیره کنید تا ai_external.js تولید شده را به آخرین نسخه آپدیت کنید! در سیستم های تولید شما باید نسخه ای را که با ai_external.js مقابله می کند اضافه کنید تا از ذخیره شدن در صورت استفاده از راهکار خارجی استفاده کنید: … / ai_external.js؟ version = 6

مدیریت
به تنظیمات بروید -> Advanced iFrame Pro
ویژگی های پیشرفته iFrame Pro
لطفا برای تمام ویژگی های کد کوتاه ممکن است به دولت بروید. اگر فقط از یک iframe استفاده می کنید، لطفا از تنظیمات در دولت استفاده کنید زیرا هر پارامتر در جزئیات توضیح داده شده است و همچنین پیش فرض ها در آنجا تنظیم شده است.

مثال: [advanced_iframe securitykey = “123451234512345” src = ” http://www.tinywebgallery.com” width = “100٪” height = “500”]

 

۰/۵ (۰ Reviews)

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *